ZIP sáčky pre všetky drobnosti

Ak máte pocit, že drobností neustále pribúda, ale je Vám ľúto ich vyhodiť ZIP sáčky budú Vašim pomocníkom. Pomôžu Vám roztriediť užitočné maličkosti a prehľadne ich uložiť.

Najmä domáci majstri ocenia novozískaný systém v svojich kutilských potrebách.

Uloženie skrutiek, klincov, drobných mincí nie je problémom, ponúkané ZIP sáčky majú vysokú pevnosť a odolnosť. Takisto sú vhodné aj pre uskladňovanie potravín, byliniek, korenín a sypaných čajoch. Ich praktické uzatváranie pomocou posuvného jazdca ochráni suroviny pred vyschnutím, zabráni preniknutiu vlhkosti do ZIP vrecka a takisto ochráni arómu výrobku.

gummi-bears-318370_640

Veľmi praktické riešenie je ZIP obal aj s uškom – či už pre kutilov, v domácnosti alebo v kancelárii. Drobnosti si starostlivo uložíte, uschováte a zavesíte. Všetko nevyhnutné máte na očiach a dokonca si môžete vrecká označiť samolepkou.

ZIP sáčky sú malí pomocníci s veľkou silou.

V ponuke sú priesvitné sáčky alebo vrecká z bublinkovej fólie holografické s trblietavým efektom, ktoré sú neprehľadné.

Uzatváranie je takmer nezničiteľné a ZIP vrecká s posuvným jazdcom viete použiť aj viackrát, podobne ako aj variantu s uškom, ktorá je mimoriadne pevná. ZIP sáčky sú z tohto hľadiska ekonomické, šetria prírodu, Vaše peniaze a priestor.

Väčšie rozmery sáčkov sú vhodné na uskladnenie viacerých menších spolu a opäť získate väčší prehľad a voľný priestor.

Rýchle a praktické riešenia majú zákazníci v obľube a ZIP sáčky sa tešia veľkej popularite.

spices-1463619_640

Ponúkané rozmery zohľadňujú potreba spotrebiteľov a v ponuke nájdete menšie aj väčšie rozmery. Dodávajú sa spravidla v 100 ks balení, na Vaše požiadanie sa dodané množstvo môže zmeniť. ZIP sáčkov nikdy nie je dosť a ich využitie Vás prekvapí, preto sa odporúča objednať viac rozmerov naraz, aby ste ich v prípade potreby mali vždy poruke.

Sú vhodné aj pre malé deti, naučia ich udržiavať poriadok a rozumne triediť veci.

Sú všestranným spoločníkom a doplnkom.