Viete, prečo potrebujete veci dotiahnuť do konca?

Pretože aj keď sa vám to možno práve teraz nepáči, možno nakoniec sami zistíte, že všetko, čo ste kedy robili, malo svoj význam iba preto, lebo ste sa o to proste snažili, keď to bolo najmenej očakávateľné. Asi by vám malo byť jasné, že všetky veci, ktoré sú okolo vás, vás ovplyvňujú pozitívne alebo negatívne. A keď už sa snažíme byť tak veľmi fér a chceme, aby boli naozaj super, mali by sme si uvedomiť, že niečo je predsa len lepšie také, aké by ste možno nečakali. A je to určite niečo, s čím by ste mali rátať a čo by pre vás malo byť super. Ono je to možno pre niekoho veľmi smiešne, ale svietidlá sú určite niečím dôležitým a niečím, s čím by ste mali rátať. Keď však chcete a túžite po tom, aby ste mali doma niečo moderné, tak sú to určite led profily, ktoré by mali byť pre vás to najlepšie.
 poházené žárovky
Niekedy tomu rozumiete a niekedy zase neviete, čo by ste mali urobiť, ale aj keď sa vám to nezdá, vždy to bude len o tom, aby ste sa tešili, že niečo máte. A aj keď je to smiešne, nakoniec to bude hlavne o tom, aby ste veci, s ktorými ste vždy rátali, urobili oveľa znesiteľnejšie. Teraz sa už len pozrite na to, prečo je to vážne podstatné a prečo by ste s tým mali rátať. Aj keď je to smiešne. A aj keď je to pre vás niečo, čomu sa vám určite nechce veriť. Verte tomu, že to dokážete, pretože to chcete dokázať a pretože je to pre vás to najlepšie.
korejská dívka
Musíte svoju pozornosť zamerať na svetlá, ktoré majú svoj vlastný význam, inak nikdy nepochopíte veci, s ktorými ste sa chceli niekedy popasovať, aj keď sa vám to nezdalo dôležité. Keďže už viete, ako reagovať na veci, ktoré vás obklopujú, je na vás, aby ste urobili všetko preto, aby ste sa tešili aj z toho, čo je naozaj okolo vás a vďaka čomu bude všetko také dobré, až to bude proste neuveriteľné. Ako to bude? S čím budete chcieť naozaj rátať?